Merry Christmas!


Все менше і менше залишається часу до Нового Року, а настрій щось зовсім не новорічний..Сірі, сирі ранки зовсім не додають натхення, а дощі ще більше його пригнічують. Щоб зовсім не зкиснути і не грузитись я віднайшла декілька кльових способів як зробити настрій по-справжньому новорічним ;)
Мене завжди надихали листи. Пам'ятаю як в школі ми з однокласнецею майже щодня обмінювались листами. Часу на спілкування в школі нам бракувало, тож всі думки  і переживання  викладали на папір. Прошло чимало років, а паперові конвертики, зроблені власноруч, дитячі думки і закарлючки повертають в шкільні роки, даруючи спогадам приємну ностальгію...)
Зараз непевно така рідкість отримати паперового листа...
Для тих, хто ще любить заглядати в поштову скриньку і знаходити там не лише непотрібну рекламу та передвиборчу агітацію існує  така крута штука як Postcrossing  Це сервіс, який обєднує любителів паперового листування із усього світу! Працює він дуже просто. Реєструєтесь в системі, заповнюєте трохи свій профіль,  натискаєте " Відправити листівку" і сервіс рандомно обирає для вас адресу людини з будь-якого куточку світу!

Потім  пишете лист, вкладаєте в нього листівку і скоренько несете до поштової скриньки. Головна умова - написати  на листівці  ID код, який сервіс надасть вам разом із адресою посткроссера. Це потрібно для того, щоб людина, яка отримає ваш, лист змогла зареєструвати його в системі (для цього є проста функція на сайті) Таким чином ви зможете побачити скільки кілометрів пролетіла ваша листівка, та за скільки днів вона опинилась у поштовій скринці   адресанта. А ще, не менш важливим є те, що коли вашу листівку зареєструють в системі, наступною рандомною адресою буде ваша і вже хтось із Фінляндії, або ж із Британії чи може Малазії писатиме для вас свої вітання :)
Ось так наприклад долетіла моя листівочка до Гамбургу, подолавши 1586 км :)
Щоразу малюючи листівку чи підписуючи конверт я просто шаленію від того, що вона зможе принести комусь радість :) Хіба ж це не щастя?!
Цього року всім відома Нова Пошта запустила не менш цікавий та надзвичайно чудовий сервіс Таємний Санта. Суть його дуже схожа до Посткросінгу, але НП пропонує зареєструватись, вказати  контактні дані, а також розповісти про свої хоббі. Далі все відбувається як і в посткросінгу, ви отримуєте адресу незнайомої людини, для якої ви будете Таємним Сантою. Для того, щоб мати хоч якесь уявлення що дарувати НП пропонує при реєстрації вказати  хоббі. Далі все просто - обираємо подарунок, пишемо свої побажання і йдемо на Нову Пошту, куди й передаємо пакуночок від Таємного Санти ;) Фідбек не змусить вас чекати -Таємний Санта із іншого куточку нашої країни вже обирає для вас подарунок ;)

Я от дуже вдячна своєму "Таємному Санті" за книгу Жадана.Такі приємності роблять життя яскравішим :)
А ще, для скептиків які не вірять в Санту існує його сторінка, на якій  можна дивитись стрім із офісу Санти у Фінляндії !Майже 3 мільйони перглядів щодня! Також на сайті є графік роботи Санти, і всі охочі можуть заглянути до нього в гості, або ж просто проглянути його стрім і проникнутись новорічним настроєм :)
А щоб розрядити тяжкий робочий день можна трохи залипнути на Санта Трекері. Я як завзятий прихильник флет ілюстрації і анімації просто обожнюю цей сайт :) Окрім кльової графіки там є безліч відосиків, іграшок і різних фіч. Як наприклад написати від імені Санти жартівливий лист другу чи колезі :)
Ну і як же без різдвяної музики? Насолодитись новорічною музикою можна на  сайті 8tracks, Тегнувши Christmas ви віднайдете  понад 10 тисяч різноманітних різдвяних плейлистів і новорічний настрій вам гарантовано! Мені от в написанні цього посту допомогли декілька міксів із сайту:)
Тож заварюйте запашне какао із маршмелоу, кутайтесь в улюблений плед, пишіть свої листи і  мрії та  вмикайте Крістмас настрій на повну! Гарного всім настрою та щасливого Різдва :)

Коментарі

Популярні публікації